Akın Koçovalı Kimdir? Gerçek Adı Nedir? (Çukur)

akın koçovalı
Akın Koçovalı

Akın Koçovalı Kimdir? Gerçek Adı Nedir? (Çukur)

Merhaba değerli okuyucular, bu yazımda kısaca Akın Koçovalı kimdir, Akın Koçovalı'nın gerçek adı nedir, Akın Koçovalı gerçekte kimdir, Akın Koçovalı gerçekte kaç yaşındadır gibi sorularınızın cevaplarını vereceğim.


Akın Koçovalı Gerçekte Kimdir? Gerçek Adı Nedir?

Akın koçovalı İdris'in ilk torunudur. Diziye sonradan dahil oldu. Akın Koçovalı hapishaneden çıktığı sahneyle diziye girdi. Çok hırslıydı ve amacı çukuru ele geçirip kendisinin sözü geçsin istiyordu.

akın koçovalı
Akın Koçovalı

Hatta o kadar ileri gitti ki çukurun düşmanlarıyla iş birliği yaptı. Yamaç ve İdris hariç ailenin bütün erkeklerini hapse attırdılar. Yamaç ve İdris de kalleşçe bir oyunun içinde kaldı. Birinden biri ölecekti ve bunu diğeri yapmak zorundaydı yoksa ailenin kadınlarını öldüreceklerdi. Buna sebep olanlardan birisi de Akın Koçovalı olmuş oldu. Ama daha sonraları yaptığı hatanın farkına vardı ve çok büyük pişmanlık duydu. Çukurun savunulması için elinden ne geliyorsa yaptı. Bu yaptığı ihanetten tek haberi olan kardeşi Karaca vardı. Fakat o da maalesef Amca Cumali tarafından öldürüldü. Bu yüzden Akın'ın ihaneti ortaya çıkmayacak gibi gözüküyor.Akın Koçovalı'nın Gerçek İsmi Nedir?

Show Tv'nin Çukur dizisindeki Akın Koçovalı karakterini Burak Dakak canlandırmıştır.

Akın Koçovalı Gerçekte Kaç Yaşındadır?

Tarihin güncel olduğunu varsayarsak 22 yaşındadır. 8 Haziran 1998 doğumludur.akın koçovalı
Akın Koçovalı


akın koçovalı
Akın Koçovalı


Burak Dakak Oynadığı Film ve Diziler

Doğruluk Ekseni
Ezel
Geniş Aile
Kendi Okulumuza Doğru
Ekip
Hıyanet Sarmalı
Benim Adım Gültepe
Muhteşem Yüzyıl Kösem
Umuda Kepçe Vurulmaz
Diriliş Ertuğrul
Gülperi
Çukur

Yorum Gönder

0 Yorumlar