Bahar Gelik Kimdir? Sadakatsiz Bahar Gelik Gerçek Adı Nedir?

 

bahar gelik
Bahar Gelik


Bahar Gelik Kimdir? Sadakatsiz Bahar Gelik Gerçek Adı Nedir?


Merhaba değerli okuyucular bu yazımda sizlere Bahar Gelik kimdir, Bahar Gelik gerçekte kimdir, Bahar Geliğ'in gerçek adı nedir, Bahar Gelik gerçekte kaç yaşındadır gibi sorularınızın cevaplarını vereceğim.


Bahar Gelik Kimdir?


Bahar Gelik Kanal D'de yayınlanan Sadakatsiz dizisinin kurgusal bir karakteridir. Otuzlu yaşlarının sonlarında. Tekirdağ’da doğmuş büyümüş. Kız meslek lisesi mezunu, el işi konusunda becerikli. Üniversitede, Ev Ekonomisi bölümünü bitirmiş. Çocukluk yıllarında sevdalandığı Mert’le evlenmek onu dünyanın en mutlu insanı yapmış. Bahar ve Mert, evlendikten birkaç sene sonra çocuk sahibi olmak istemişler fakat çocukları olmuyor. Hem çocukluk arkadaşı hem de komşuları olan Volkan’ın, karısı Asya ve oğulları Ali ile öyle güzel bir yuvası var ki, Bahar o aileye gıpta ediyor. Fakat Mert’in Asya’yı fazla övdüğü zamanlarda bu “gıpta” duygusu, salt bir kıskançlığa dönüşüyor. Volkan’a karşı fazlasıyla dost fakat onun dışında daha çok kendi çıkarlarını gözeten birisi.


Bahar Geliğ'in Gerçek Adı Nedir?


Bahar Gelik rolünü canlandıran oyuncunun adı Yeliz Kuvancı dır.


Yeliz Kuvancı Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşındadır?


Yeliz Kuvancı, 28 Şubat 1987 tarihinde Ankara'da doğmuştur. Aslen Ankara'lıdır. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur.


yeliz kuvancı
Yeliz Kuvancı


Yeliz Kuvancı'nın Oynadığı Dizi ve Filmler


2010 – Öyle Bir Geçer Zaman ki (İnci) (TV Dizisi)
2011 – Seni Bana Yazmışlar (Zeynep) (TV Dizisi)
2012 – Böyle Bitmesin (Nazlı) (TV Dizisi)
2014 – Kocamın Ailesi (Güneş) (TV Dizisi)
2016 – Hangimiz Sevmedik (Itır) (TV Dizisi)
2020 – Tutunamayanlar (Ayşe) (TV Dizisi)

Yorum Gönder

0 Yorumlar