Türkan Kimdir? Üç Kız Kardeş Türkan Gerçek Adı Nedir?

 

türkan
Türkan


Türkan Kimdir? Üç Kız Kardeş Türkan Gerçek Adı Nedir?


Merhaba değerli okuyucular bu yazımda sizlere Türkan kimdir, Türkan gerçekte kimdir, Türkan'ın gerçek adı nedir, Türkan gerçekte kaç yaşındadır gibi sorularınızın cevaplarını vereceğim.


Türkan Kimdir?


Türkan Kanal D'de yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisinin kurgusal bir karakteridir. Türkan, peri masalı içindeki bir Külkedisi, masalsı şatoya kapatılmış bir Rapunzel... Hayatı dışardan masal alemi gibi görünse de kapalı kapıların arkasında sadece Türkan’ın gözyaşları vardır. Türkan, güzelliği dışında hiçbir meziyete sahip olmadığını düşünmüştür hep. Öyle olmasa annesi onu sadece “güzelim” diye sevmezdi. Ailenin ilk göz ağrısı olan Türkan her zaman annesinin güzel, narin, kırılgan kızıydı, onun hep korunmaya muhtaç olduğunu düşünürdü, onu öyle yetiştirdi. O yüzdendir ki Türkan hayatındaki hiçbir şeyi seçme hakkına sahip olmadı. Kocasını da evlendikten sonra yaşadığı cehennem hayatını da kendi seçmedi. Merdivensiz kuleye kapatılmış bir Rapunzel olarak kaderine daha ne kadar razı olacağını kimse bilmemektedir.


Türkan'ın Gerçek Adı Nedir?


Türkan karakterini canlandıran oyuncunun adı Özgü Kaya dır.


Özgü Kaya Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşındadır?


Özgü Kaya, 17 Haziran 1996 yılında İstanbul’da doğmuştur. Aslen Uşak Eşme’lidir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nda eğitimini sürdürmektedir. Kameralara karşısına ilk kez 2017 yılında yayınlanan Adı Efsane dizisinde canlandırdığı Sibel Yılmaz karakteri ile geçen Özgü Kaya, şimdilerde Atv ekranlarında yayınlanan Kimse Bilmez dizisinde Sevda karakterine hayat vermektedir. Özgü Kaya, 1,68 metre boyunda, 53 kilo ve İkizler burcudur.


özgü kaya
Özgü Kaya


Özgü Kaya'nın Oynadığı Dizi ve Filmler


2019 – Kimse Bilmez (Sevda Eğilmez) (TV Dizisi)
2018 – Mehmetçik Kut’ül Emare (Zeynep) (TV Dizisi)
2017 – Adı Efsane (Sibel) (TV Dizisi)

Yorum Gönder

0 Yorumlar