Hande Erçel Kimdir, boyu, sevgilileri, kaç yaşında?

Hande Erçel
Hande ErçelHande Erçel Kimdir? Türk Televizyon Dünyasının Yıldızı


Hande Erçel, Türk oyuncu ve modeldir. 24 Kasım 1993 yılında Balıkesir'in Bandırma ilçesinde doğmuştur. Burcu yaydır. Boyu 1.75 metredir.

Hande Erçel, ilk olarak 2013 yılında Star TV'de yayınlanan Çalıkuşu dizisinde Zahide karakteriyle ekranlara gelmiştir. Ardından 2014 yılında TRT 1'de yayınlanan Çılgın Dersane Üniversitede dizisinde Meryem karakterini canlandırmıştır. Aynı yıl Kanal D'de yayınlanan Hayat Ağacı dizisinde Selen rolünü üstlenmiştir.

2015 yılında Show TV'de yayınlanan Güneşin Kızları dizisinde Selin Yılmaz karakteriyle büyük bir çıkış yakalamıştır. Bu dizide Tolga Sarıtaş, Berk Atan, Evrim Alasya, Emre Kınay, Burcu Özberk, Miray Akay gibi isimlerle birlikte rol almıştır.

2016 yılında ise atv'de yayınlanan Aşk Laftan Anlamaz dizisinde Hayat Uzun karakteriyle başrol oynamıştır. Bu dizide Burak Deniz, Özcan Tekdemir, Merve Çağıran, Oğuzhan Karbi gibi isimlerle birlikte çalışmıştır.

2017 yılında FOX'ta yayınlanan Siyah İnci dizisinde Hazal karakterini canlandırmıştır. Bu dizide Tolgahan Sayışman, Berk Hakman, Hüseyin Avni Danyal, Yeşim Ceren Bozoğlu gibi isimlerle birlikte rol almıştır.

2018 yılında ise Star TV'de yayınlanan Halka dizisinde Müjde Akay karakteriyle ekranlara dönmüştür. Bu dizide Serkan Çayoğlu, Kaan Yıldırım, Hazal Subaşı, Ahmet Mümtaz Taylan gibi isimlerle birlikte çalışmıştır.

2019 yılında Show TV'de yayınlanan Azize dizisinde Azize Günay karakterini canlandırmıştır. Bu dizide Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu, Cemre Baysel, Mustafa Avkıran gibi isimlerle birlikte rol almıştır.

2020 yılında ise FOX'ta yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde Eda Yıldız karakteriyle başrol oynamaktadır. Bu dizide Kerem Bürsin, Neslihan Yeldan, Bige Önal, Evrim Doğan gibi isimlerle birlikte çalışmaktadır.

Hande Erçel'in sevgilisi kimdir sorusu ise merak edilen konulardan biridir. Hande Erçel'in geçmişte Ekin Mert Daymaz, Burak Serdar Şanal ve Murat Dalkılıç ile aşk yaşadığı iddia edilmiştir. Ancak Hande Erçel bu iddiaları yalanlamıştır. Şu anda ise Hande Erçel'in Sen Çal Kapımı dizisinin başrol oyuncusu Kerem Bürsin ile aşk yaşadığı söylenmektedir. Ancak bu konuda da resmi bir açıklama yapılmamıştır.

Hande Erçel'in instagram hesabı @handemiyy'dir. Bu hesabında 25 milyondan fazla takipçisi vardır. Hande Erçel'in instagram hesabında günlük hayatından, setten, tatilden, modadan ve ailesinden paylaşımlar yapmaktadır. Hande Erçel'in instagram hesabını takip etmek için https://www.instagram.com/handemiyy adresine gidebilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar