Selçuk Dağcı Kimdir? Sadakatsiz Selçuk Gerçek Adı Nedir?

 

selçuk dağcı
Selçuk Dağcı


Selçuk Dağcı Kimdir? Sadakatsiz Selçuk Dağcı Gerçek Adı Nedir?


Merhaba değerli okuyucular bu yazımda sizlere Selçuk Dağcı kimdir, Selçuk Dağcı gerçekte kimdir, Selçuk Dağcı'nın gerçek adı nedir, Selçuk Dağcı gerçekte kaç yaşındadır gibi sorularınızın cevaplarını vereceğim.


Selçuk Dağcı Kimdir?


Selçuk Dağcı Kanal D'de yayınlanan Sadakatsiz dizisinin kurgusal bir karakteridir. Yirmili yaşlarının ortasında. Tekirdağ’da doğmuş büyümüş. Annesi onu tek başına dünyaya getirmiş ama aslında istenmeyen bir bebekmiş. Annesinin alkol problemi var. Devamlı olarak sarhoş bir anneyle yaşamak, mahalle tarafından dışlanmak, onun içine kapanmasına ve sosyal ilişkilerde başarısız olmasına sebep olmuş. Selçuk’un müzik yeteneği var fakat bu hayalini henüz küçükken kendi içine gömmüş. Dışarıdan ne kadar güçlü görünse de çok büyük bir özgüven sorununa sahip ve değersizlik kompleksi var. Öfkesini kontrol edemiyor. Nil’e çok aşık fakat bu aşk saplantı boyutunda ve sağlıksız.


Selçuk Dağcı'nın Gerçek Adı Nedir?


Selçuk Dağcı karakterini canlandıran oyuncunun adı Taro Emir Tekin dir.


Taro Emir Tekin Kimdir? Kaç Yaşındadır? Nerelidir?


Sadakatssiz dizisinde hayat verdiği Selçuk karakteriyle tanıdığımız Taro Emir, ünlü futbolcu Metin Tekin ve oyuncu Şevval Sam'ın oğlu olarak 1997 yılında dünyaya geldi. İstanbul'da doğan başarılı oyuncunun tam adı Tarık Emir Tekin'dir.


taro emir tekin
Taro Emir Tekin


Taro Emir Tekin'in Oynadığı Dizi ve Filmler


Reflection / Yansıma (Raven, Sinema Filmi 2021)
Sadakatsiz (Selçuk Dağcı, TV Dizisi 2020)
Rise of Empires: Ottoman / Diriliş: Osman (Mehmed, TV Dizisi 2020)

Yorum Gönder

0 Yorumlar