Erşan Kuneri 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Ne Zaman Gelecek? Netflix Onay Verdi! Cem Yılmaz'ın Açıklaması

Erşan Kuneri 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Ne Zaman Gelecek?
Erşan Kuneri 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Ne Zaman Gelecek?

Erşan Kuneri 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak? Netflix Onay Verdi! Cem Yılmaz'ın Açıklaması


13 Mayıs'da ilk sezonu ile Netflix'de yayınlanan Erşan Kuneri ile ilgili müjdeli haber Cem Yılmaz'dan geldi. Cem Yılmaz açıkladı! Erşan Kuneri 2.sezon Netflix onayını aldı! Erşan Kuneri 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

İzleyicilerin merakla beklediği Erşan Kuneri dizisi kısa süre içerisinde milyonlarca izlenmeye ulaşırken seyirciler ise ikinci sezonun olup olmayacağını araştırıyordu. Cem Yılmaz'ın kaleme aldığı Erşan Kuneri yapımı yayınlandığı günden itibaren gündemden düşmez iken başarılı komedyen 20 Mayıs 2022 Cuma günü Twitter hesabından yaptığı açıklama ile birlikte yeni sezon çekimlerine başlanacağını açıkladı.
Erşan Kuneri Cem Yılmaz Tweeti
Erşan Kuneri Cem Yılmaz Tweeti


Netflix ise Cem Yılmaz'ın yazdığı Erşan Kuneri dizisi için 2.sezon kararını verdi. Buna göre başarılı dizinin ikinci sezonu da Netflix'de yer alacak. Cem Yılmaz yaptığı açıklama ile bu iddiaların da doğruluğunu teyit etmiş oldu.

Erşan Kuneri 2. Sezon Ne Zaman Gelecek?


Eylül 2021'de tamamlanan dizinin çekimleri 13 Mayıs 2022 tarihinde Netflix'de yayına alınırken 2.sezon çekimlerinin ise Haziran ayı ile "start" verileceği bilgisine ulaşıldı. 

Erşan Kuneri 2.sezonun ise Eylül - Ekim aylarında Netflix'de yer alması bekleniyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar